FAQ small

1.     Ako sa ovláda Datacold?

Veľmi jednoducho pomocou štyroch tlačidiel a priloženého návodu. Ak by ste mali akékoľvek otázky, môžte kontaktovať zástupcu obchodného oddelenia. Kontakty nájdeteTU.

 

2.     Kedy musím ísť na prvý záručný servis?

V závislosti od typu agregátu. Pri pohone od motora je úvodná servisná prehliadka do prvých 5.000 km. Jednotky s vlastným dieselovým motorom do 250 motohodín a návesové jednotky do 400 motohodín.

 

3. Prečo by som mal s Vami uzatvoriť servisnú zmluvu? Aké sú hlavné výhody?

a) Zvýhodnené cenové a platobné podmienky,

b) Dodržiavanie normohodín práce stanovených výrobcom (tzv. catena),

c) Zabezpečenie kvalitného a odborného servisu pre vaše zariadenia (pravidelne školení zamestnanci zástupcami Carrier Transicold),

d) Partnerstvo priamo s importérom (PRIMACLIMA, a.s. má zastúpenie nielen pre Slovenskú republiku, ale aj Maďarskú republiku),

e) Originálne náhradné diely skladom (v prípade potreby dodanie z výrobného závodu do 24 hodín)

 

4. Je lepšie chodiť na preventívny servis alebo len v prípade poruchy?

Určite je lepšie chodiť na preventívne servisné prehliadky, môžete tým predísť omnoho závažnejším (a najmä drahším) poruchám. Chladiarenské agregáty potrebujú pravidelný servis tak, ako napríklad aj Vaše osobné auto.

5. Aké sú hlavné výhody  agregátu PULSOR? V čom sa odlišuje od konkurencie?

Vďaka kombinácii technológie Carrier E-Drive s meničom a hermetickým kompresorom s premenlivou rýchlosťou, Pulsor dodáva 100% výkon už pri nízkych otáčkach motora, je 2x rýchlejší v porovnaní s konvenčnou technológiou a reguláciou teploty s presnosťou 0,3 °C. Pulsor je ideálny pre zákazníkov operujúcich v centrách miest s častým otváraním dvier a preprave vysokocitlivých tovarov.

 

6. Prečo si mám kúpiť práve agregát CARRIER TRANSICOLD?

Spoločnosť Carrier Transicold vznikla už v roku 1902 v USA, v roku 1940 vyvinula prvé chladiarenské vozidlo a od tej doby neustále investuje do vývoja nových pokrokových zariadení. Jedným z ostatných ocenení je INNOVATION AWARD z roku 2011 za jedinečný agregát PULSOR. Aj tento dôraz na neustály vývoj a kvalitu vyrábaných zariadení v spoločnosti Carrier Transicold zabepečil, že spoločnosť je dlhodobo lídrom na trhu. Ďalšou výhodou je kvalitná sieť servisných stredísk nielen v EÚ ale aj mimo nej.

 

7. Môžem si cez PRIMACLIMA, a.s. objednať aj doizolovanie nadstavby?

Áno , samozrejme.

 

8. Môžem si zakúpiť cez PRIMACLIMA, a.s. hydraulické čelo DHOLLANDIA?

Áno, môžete. Zabezpečujeme predaj, montáž, záručný aj pozáručný servis a pravidelné prehliadky a revízie hydraulických čiel.

 

9. Môžem si zakúpiť cez PRIMACLIMA, a.s. klimatizáciu AIRVA ?

Áno, môžete. Ponúkame predaj, montáž, záručný aj pozáručný servis a pravidelné prehliadky klimatizačných zariadení AIRVA.

   primaclima, carrier transicold, transportne chladenie, prepravne chladenie, klimatizacie, hydraulicke plosiny, hydraulice cela  primaclima, carrier transicold, transportne chladenie, prepravne chladenie, cooling unitsPráve tu je 185 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Čítanosť článkov
3668982